BDAS-R-3425

BDAS-R-3425Butik yaşam temalı bir gelecek.

Proje Hakkında

Palace, lüksün tanımını yeniden yapıyor ve ulaşılmaz algısını kırarak, lüks rezidans konforunu çok özel fiyatlarla sunuyor. Modern mimari anlayışının günümüz teknolojisi ile buluştuğu Palace’ta; ayrıcalıklı hizmetler, kendinizi ödüllendirebileceğiniz alanlar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanlar sizi bekliyor.

5.000 m2 alana konumlandırılmış, lüks rezidans konseptine sahip Palace; 1 blok zemin +20 kattan oluşmaktadır. İçerisinde bulunan 248 adet 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit daireler ve zengin sosyal tesisi ile Palace, her köşesinde farkını hissettirecek bir mimariye sahip. Ayrıcalıklı yaşam alanlarının yanında 8 adet ticari ünite ile size her alanda yetecek bir dünya sunuluyor.

Oda Sayısı: 1+1 – 2+1 – 3+1

Lokasyon: Esenyurt- İstanbul

Durum: Yaşam Başladı.

Tipi: Rezidans Daireler.

Proje Avantajlar:

İstanbul’un yeni gözde yerleşim yeri Beylikdüzü’nde konumlandırılan Palace, Metrobüs’e sadece 5 dakika yürüme mesafesinde; anaokulu, kolej, hastane, festival alanları ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinin tam ortasında. Havalimanına ise sadece 15 dakika mesafede yer alan Palace, yatırım değerini her geçen gün yükseltiyor.Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian