BDAS-R-3407

BDAS-R-3407Butik yaşam temalı bir gelecek.

Proje Hakkında

Tema İstanbul Bahçe projesi İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesinde Artaş İnşaat, Mesa, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından hayata geçiriliyor.  Tema İstanbul Bahçe projesi Tema İstanbul projesine komşu olarak yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere farklı konut alternatiflerinden oluşan projede toplam 363 adet daire yer alıyor.

Tema İstanbul Bahçe projesinde bulunan dairelerin alanları 79 ile 216 metrekare arasında değişim gösteriyor. Tema İstanbul’un 2. Etabı olarak satışa sunulan Tema İstanbul Bahçe projesi 500 milyon liralık yatırım değeri ile yaşam buluyor.

Estetik mimariye sahip ve yeşillikler içinde bir yaşam sunan Tema İstanbul Bahçe projesi bünyesinde yer alan Tema World eğlence parkı, konut sahiplerine renkli bir yaşam vaat ediyor. Tema World eğlence parkının 2020’de hizmete girmesi planlanıyor. Tema İstanbul Bahçe projesi Ağustos 2019’da tamamlanarak teslim edilmiştir.

Oda Sayısı: 1+1 – 2+1 + 3+1 – 4+1

Lokasyon: Halkalı/Küçükçekmece – İstanbul

Durum: Yaşam Başladı.

Tipi: Rezidans Daireler.

Proje Avantajlar:

Estetik mimariye sahip ve yeşillikler içinde bir yaşam sunan Tema İstanbul Bahçe projesi bünyesinde yer alan Tema World eğlence parkı, konut sahiplerine renkli bir yaşam vaat ediyor. Tema World eğlence parkının 2020’de hizmete girmesi planlanıyor. Tema İstanbul Bahçe projesi Ağustos 2019’da tamamlanarak teslim edilmiştir.Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian