BDAS-R-3423Butik yaşam temalı bir gelecek.

Proje Hakkında

Anadolu Yakası’nın en merkezi lokasyonlarından birinde konumlanan 2 etaptan oluşan yapısıyla, her tarzda ev ihtiyacını ve sosyal beklentileri karşılayacak nitelikte.

Üçgen formlu 21 katlı konut bloklarının yükselerek kazandığı zemini ortak yeşil alan olarak değerlendiren projede, konut kütlelerinin farklı perspektiflerde yerleştirilmesi, her üniteye bakış ferahlığı ve yüksek katlarda kesintisiz manzara kazandırıyor.

Konutların birbirleri arasında bırakılan mesafe ve alternatif açılara yönlenmesi sayesinde, Tarihi Yarımada’dan Adalar’a, İstanbul’un farklı panoramalarına sahip konut seçenekleri elde ediliyor. Üçgen formunun avantajıyla kentin hiçbir noktasına sırtını dönmeyen, birbirleriyle uyumlu kütlelerin yerleşimi, kentin silüetinde yer alacak estetik bir yapılar topluluğunu bir araya getiriyor.

Proje, 1+0’dan 5+1’e kadar, 67 m2 ile 318 m2  arasında değişen, farklı büyüklük ve nitelikte birçok alternatifin bir arada yer aldığı 1.100 konuttan ve 5 katlı 2 baza üzerinde, 21 katlı 4 kuleden oluşuyor. Baza katları ofis, alt katlar caddeye açılan ticari alanları kapsıyor.

Oda Sayısı: 1+1 – 2+1 – 3+1

Lokasyon: Kadıköy – İstanbul

Durum: Yaşam Başladı.

Tipi: Rezidans Daireler.

Proje Avantajlar:

 

Daireler hangi büyüklükte olursa olsun, her metrekaresi, dolaplardan ankastreye, mutfaktan banyoya kadar özel olarak tasarlanıyor.

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian