BDAS-R-3420Butik yaşam temalı bir gelecek.

Proje Hakkında

Bağdat Caddesi sahil yoluna 50 m mesafede, Kadıköy ve çevre yollarına yakın konumu ile ulaşım ağlarının merkezindedir.

3+1 ‘den 5+2’ye kadar toplam 31 dairenin bulunduğu, kapanmaz deniz manzaralı balkonları, her zevke dokunan 3 adet dekorasyon alternatifi, otopark derdini ortadan kaldıracak tahsisli kapalı otoparkları ve her daireye ait depo kullanım alanları ile yüksek yaşam standartları sunmaktadır.

Mevcut ağaçlar korunarak tasarlanan peyzajda, bina ağaçlar ile çevrelenecektir. Doğal yaşamı desteklemek için tüm bitkiler, İstanbul’un yerel iklimine adapte olmuş, su ihtiyacı az, herdem yeşil ve yaprak döken türlerden seçilmiştir. Peyzaj, bakım gerektirmeyen süs göleti, ortak kullanım için pergoleli, ahşap gölgelikli oturma ve dinlenme alanları, peyzaj içi yürüyüş parkuru, çocuklar için oyun, aktivite alanları ile Akdeniz bitki örtüsünün geçişi yansıtılarak düzenlenecektir.

Oda Sayısı: 3+1 – 5+1

Lokasyon: Kadıköy – İstanbul

Durum: Temmuz 2020

Tipi: Rezidans.

Proje Avantajlar:

Bina girişinde 7/24  güvenlik görevlisi hizmet verecek olup, ek olarak ortak alanlar 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile kontrol altında tutulacaktır. Sarı Lale Sokak ve Bağdat Caddesi sahil yolu cephesinde yer alan her iki giriş noktasında şifreli giriş sistemi bulunacaktır. Gündüz çalışan apartman görevlisi binaya hizmet verecektir.

Yerden ısıtma sistemi, salon ve ebeveyn yatak odasında 1’er adet A sınıfı enerji tasarruflu klima, salon, mutfak ve tüm odalarda TV yayını için altyapı, tüm daire ve ortak alanlara yetecek kapasitede jeneratör olacaktır.

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian