BDAS-R-3418Butik yaşam temalı bir gelecek.

Proje Hakkında

Toplam 3 bloktan oluşan, eşsiz şehir, Boğaz ve Adalar manzarasıyla Yeni Fikirtepe’nin prestijli yapılarından biri olacak. 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire tipi alternatiflerinin yer alacağı  50 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen büyüklüklerde farklı ihtiyaç ve zevklere uygun yaşam alanları sunuyor.

Türkiye’nin ilk planlı kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayat bulacak, Anadolu yakasının iş, ticaret ve finans aksı ulaşımının ana damarı olan E-5 karayolunun hemen yanıbaşında. Ulaşım alternatifleri, alışveriş merkezleri, spor ve kültür merkezleri, hastaneler ve eğitim kurumlarına yakınlığı ile yeni Fikirtepe yatırım değerini her geçen gün artıyor.

Spor merkezinden kafeye kadar tüm sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, huzur veren yeşil alanlar ve ticari alanlarıyla prestijli bir yaşam sizi bekliyor.

Oda Sayısı: 1+1 – 2+1 – 3+1

Lokasyon: Kadıköy – İstanbul

Durum: Yaşam Başladı.

Tipi: Rezidans.

Proje Avantajlar:

İstanbul Anadolu yakasının ana kavşak noktası ve en işlek ulaşım aksı E-5’in yanıbaşında yükselen günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs ve metro duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Kadıköy Şehir Hatları Vapur iskeleleri ve İDO iskelesi’ne 6 km, Harem Feribot İskelesi’ne 6 kilometre ve Kalamış Marina’ya 4.5 km uzaklıkta olmasıyla deniz yoluyla;

Marmaray, Boğaz Köprüsü ve Avrasya Tüneliyle Avrupa Yakası’na kolay bir ulaşım imkanı sunuyor.

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian