BDAS-R-3413Denizistanbul’un değerine değer katacak Sedef Konakları etabımız 3+1 ve 4+1 apartman dairesi, 4+1 ve 6+1 viilla seçenekleri ile görücüye çıktı.

Proje Hakkında

İstanbul sahil aksının eşi benzeri olmayan tek arazisi

Silivri’den Tuzla’ya uzanan 55 kilometrelik kıyı şeridi içerisinde 1,5 kilometre sahil avantajı bulunan Denizİstanbul, 1.500 dönüm arazi üzerinde İstanbul’un ilk ve tek sahil kasabası olarak hayata geçmektedir.

Aile Konsepti

Denizİstanbul sahil kasabasındaki konutların %8‘i 1+1, %15‘i 2+1, %60‘ı 3+1, %12′si 4+1 ve %5′i 5+1 olarak planlanmıştır. Kasaba sakinlerinin çoğunluğu da ailelerden oluşmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasının 3 marinasından biri Denizİstanbul’ un önünde

Denizistanbul’un hemen önünde yer alan 900 yat kapasiteli, Türkiye’nin ilk raf sistemli marinası West İstanbul Marina, halihazırda faaliyet gösteren kafe&restoranları ile kasaba sakinlerine sadece birkaç adım uzaklıkta yer almaktadır.

Oda Sayısı: 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 – 5+1

Lokasyon:  Ataköy – İstanbul

Durum: Yaşam Başladı.

Tipi: Rezidans Daireler.

Proje Avantajları:

Denizi ve İstanbul‘u bir araya getiren İstanbul’un en büyük sahil kasabası Denizİstanbul bu hayali gerçeğe dönüştürüyor. Keleşoğlu Holding’in yıllar önce ilk örneklerini Ataköy‘de tasarladığı az katlı apartman dairesinin konsepti Mercan Konakları’nda yeniden yorumlandı. Lüksü, konforu ve fonksiyonu bir araya getiren Mercan Konakları, “Teras Bahçe” ve “Balkon Bahçe“ alternatifleri ile konak içinde müstakil bahçe ayrıcalığını sunuyor. Mercan Konakları yere kadar uzayan pencereleri ve Fransız balkonları ile doğa ve ev arasındaki sınırları ortadan kaldırıyor.

Denizİstanbul, 20 farklı parselde, 12 farklı fonksiyonun bir bütün olarak tasarlanması ile doğdu. Yerleşimde, yapılar birbirlerinin görüşünü kesmeyecek şekilde, yükseklikleri denize doğru alçalarak konumlanıyor. Blokların manzara hakimiyetinin, kaydırmalı yerleşim anlayışı ile sağlandığı Denizİstanbul’da blok aralarında minimum 20 metre mesafe aralıklarla farklı büyüklükte bahçe alanları yer alıyor. Marinaya komşu konumda yer alan Denizİstanbul Mercan Konakları’nda okul, hastane, alışveriş merkezi, günübirlik çarşı, restaurant, kafeler, sosyal ve sportif kulüp bulunuyor.

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian