BDAS-V-3408Deniz İstanbul, İstanbul’da yeşille denizin buluştuğu çok özel bir konumda.

Proje Hakkında.

Batı Duvarı İnşaat tarafından hayata geçirilen Kalyon Villaları projesi Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirildi. 64 villanın yer aldığı West Wall Marina Villaları 62 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projedeki villaların en küçüğü 353 metrekare, en büyüğü ise 815 metrekare alan büyüklüğüne sahip.

Villa Tipleri:

SİRİUS (815,35 m2)

Projede bulunan en büyük ve görkemli, geniş bahçeli, üç katlı malikâne tipi villadır.

Bahçe katında hobby odası, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilen geniş mekânlar, iki araçlık otomatik kapalı garaj, çamaşır odası, asansör montaj imkânı, sauna yeri, iki hizmetli odası, giriş katında yüksek tavanlı salon, büyük ve ferah mutfak, yemek odası, içinde banyo olan çalışma/misafir odası, salonda ve hobby odasında şömine montaj imkânı, birinci katta teraslı ebeveyn süiti, iki çok geniş çocuk yatak odası, kulede manzaralı hobby odası, malikâneye uygun büyüklükte teraslar ve balkonlar, bahçe katında depolar ve saklama yerleri mevcuttur. Projede sadece 4 adet villa bulunmaktadır.

MİRA (612,34 m2)

Zengin dış mimarisi olan, görkemli, doğal peyzajlı, üç katlı lüks rezidans tipi villadır.

Giriş katında ferah antre, yüksek tavanlı ve teraslı salon, salonda ve bahçe salonunda şömine montaj imkânı, geniş ve fonksiyonel mutfak, içinde banyo olan çalışma/misafir odası, bahçe katında hobby odası, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilen geniş mekânlar, iki araçlık otomatik kapalı garaj, çamaşır odası, hizmetli odası, sauna yeri, birinci katta teraslı geniş ebeveyn süiti, iki geniş çocuk yatak odası, kulede manzaralı hobby odası ve teras, geniş depolar ve saklama yerleri mevcuttur. Eşyası çok olanlar, ferah ve konforlu evleri sevenler için ideal bir seçenektir.

KARAVELA (580,98 m2)

Zengin dış mimarisi olan görkemli, doğal peyzajlı, üç katlı lüks rezidans tipi villadır.

Giriş katında ferah antre, yüksek tavanlı, teraslı salon, salonda ve bahçe salonunda şömine montaj imkanı, geniş ve fonksiyonel mutfak, içinde banyo olan çalışma/misafir odası, bahçe katında hobby odası, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilen geniş mekânlar, iki araçlık otomatik kapalı garaj, çamaşır odası, hizmetli odası, sauna yeri, birinci katta teraslı geniş ebeveyn süiti, iki geniş çocuk yatak odası, geniş depolar ve saklama yerleri mevcuttur. Ferah ve konforlu evleri sevenler için ideal bir seçenektir.

ARMADOR (501,66 m2)

Zengin dış mimarisi olan, görkemli, doğal peyzajlı, üç katlı lüks rezidans tipi villadır.

Giriş katında ferah antre, yüksek tavanlı, teraslı salon, salonda ve bahçe salonunda şömine montaj imkânı, geniş ve fonksiyonel mutfak, içinde banyo olan çalışma/misafir odası, bahçe katında hobby odası, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilen geniş mekânlar, iki araçlık otomatik kapalı garaj, çamaşır odası, hizmetli odası, sauna yeri, birinci katta teraslı geniş ebeveyn süite, iki geniş çocuk yatak odası, kulede manzaralı hobby odası ve teras, geniş depolar ve saklama yerleri mevcuttur. Tüm projede 22 adet yer alan bu konutlar; eşyası çok olan, ferah ve konforlu evleri sevenler için ideal bir seçenektir.

KATAMARAN & TRAMOLA (476,01 m2)

İkiz villa şeklinde ve bitişik nizamın köşelerinde yer alan, müstakil bina kadar geniş ve ferah üç katlı rezidans tipi kent villasıdır.

Zemin katı çok yüksek tavanlı, aydınlık ve geniş dış mimarisi özel ve zengin, salonda ve hobby odasında şömine montaj imkânı, bahçe katında hobby odası, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanabilen geniş mekânlar, hizmetli odası, uzaktan kumandalı kapalı garaj, çamaşır odası, bahçe ve giriş katlarında teraslar içinde özel banyosu olan çalışma misafir odası, birinci katta ebeveyn süiti ve iki geniş çocuk yatak odası, kulede deniz manzaralı hobby odası mevcuttur. Bütün projede sadece 10 adet bulunmaktadır.

KALİPSO (423,87 m2)

Bitişik nizamın ortasında olup, küçük bahçeli, üç katlı rezidans tipi sıralı evdir.

Zemin katta yüksek tavanlı antre, çok fonksiyonlu mutfak, içinde özel banyosu olan çalışma/misafir odası, salonda şömine montaj imkânı, bahçe katında hobby odası, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanabilen geniş mekânlar, hizmetli odası, uzaktan kumandalı kapalı garaj, çamaşır odası, depo ve teknik oda, birinci katta çok ferah teraslı ebeveyn süiti ve iki çok geniş çocuk yatak odası mevcuttur. Bütün projede sadece 6 adet bulunmaktadır. Dört kişilik bir aile için konforlu bir seçenektir.

ALESTA (353,45 m2)

Projedeki en küçük ama en hoş ve kullanışlı, bahçeli, rezidans konforu yaşatan sıralı evdir.

Giriş katında ferah antre, çok geniş kahvaltı köşeli mutfak, kullanışlı büyük salon, bahçe katında ise hobby odası, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilen geniş mekânlar, hizmetli odası, çamaşır odası, uzaktan kumandalı kapalı garaj, depo ve teknik oda, birinci katta teraslı, ferah ebeveyn süiti, iki adet geniş çocuk yatak odası mevcuttur. Bütün projede sadece 6 adet bulunmaktadır.

Oda Sayısı:  4+1 – 5+1  + 6+1

Lokasyon: Beylikdüzü – İstanbul

Durum: Yaşam Başladı.

Tipi: Villa

Proje Avantajları:

West Wall Marina Villaları projesi içerisindeki konutların kendilerine özel 500 ile 1.000 metrekare arasında değişen büyüklüklerde bahçe alanları bulunuyor. Müstakil yaşamı sevenler için oldukça ideal olan Kalyon Villaları’nda ayrıca helikopter pisti de bulunuyor.

Konut sahiplerine kesintisiz deniz manzarası sunan proje merkezi konumu ile de trafik sorununu çözüyor. Kalyon Villaları projesi Taksim’e 30 kilometre, Levent’e 32 kilometre, TEM bağlantısına 6 kilometre ve E-5 bağlantısına 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian