Kurumsal

Misyonumuz

Uluslararası toplum için barışın sağlanmasına, küresel refahın artmasına, toplumsal huzurun sağlanmasına ve en önemlisi her milletten, ırktan, inançtan bireylerin taleplerine hizmet etmektir.

Bu doğrultuda dürüstlük, güvenilirlik, objektiflik, profesyonellik, gizlilik, müşteri memnuniyeti ve kalite temelinde faaliyet gösteren şirketimiz, sektöründe öncü konumda olup, sunduğu hizmette rakip firmalara örnek olmaktadır. Şirketimizin temel amacı edindiği haklı başarıyı kalıcı kılmaktır.

Neden bizi seçmelisiniz

Satış İşlemleri
Danışmanlığı

Büyüteç olarak, uygun yatırımların gerçekleştirilmesi ve talep ettiğiniz gayrimenkulün satın alımı ve satış işlemleri sırasında gerekli tüm yasal prosedürlerin yerine getirilmesinde size tam destek veriyoruz.

Tapu İşlemleri
Danışmanlığı

Satın alınan gayrimenkule ait tapu işlemelerinin eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi için gereken desteği sunuyoruz.

Vatandaşlık İşlemleri
Danışmanlığı

Yasal sınır olan 250.000 Dolar değerinde gayrımenkul satın alan müşterilerimizin aileleriyle birlikte Türk vatandaşlığını kazanmaları için gerekli işlemleri başından sonuna kadar takip ediyoruz.

Bireysel ve Ticari Hukuk
Danışmanlık

Yabancı müşterilerimizin Türkiye’deki ikametleri ve yatırımlarıyla ilgili karşılaştıkları sorunların çözümü için ihtiyaç duyulan hukuki desteği sağlıyoruz.

 

İkamet İzni
Danışmanlığı

Yasal gereklilikleri karşılayan yabancı misafirlerimizin ikamet izni başvurularını gerçekleştiriyoruz.

 

Kiralama ve Satım İşlemleri
Danışmanlığı

Müşterilerimizin Türkiye’de satın almış oldukları gayrımenkullerin kiralanması ve satımı konularında ihtiyaç duydukları danışmanlık hizmetini ve yasal desteği veriyoruz.

 

Vizyonumuz

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti ile sektöründe daima ilerlemek ve uluslararası marka olmaktır.

Kalite Politikamız

  • Müşteri odaklılık
  • Sorumluluk bilinciyle hareket etmek
  • Sunduğu hizmette itinalı davranmak
  • Güvenilirlik
  • Şeffaflık
  • Dürüstlük
  • Hesap verebilirlik
  • Hoşgörülü olmak
  • Sürekli gelişmek

Hangi konularda destek veriyoruz?

Yatırım Danışmanlığı 87%
Gayrımenkul Satış/kiralama İşlemleri 75%
Hukuki destek 63%
Lojistik destek 50%
Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian