BDAS-R-3415Hayatın ve şehrin merkezinde, daha önce yaşamadığınız bir İstanbul deneyimi...

Proje Hakkında

İstanbul’un en değerli lokasyonunda Levent’in gelişim aksı üzerinde yer alan 5. Levent, insan odaklı ve ergonomik bir anlayışın yanı sıra sürdürülebilir bir yaşam merkezi olarak Torunlar GYO tarafından hayata geçirildi. “Sing of the City Awards”ta “En iyi kentsel dönüşüm projesi” olarak da tescillenen 5. Levent, yeşili, peyzajı ve sosyal olanakları ile “iyi bir yaşam için” özlem duyulan tüm unsurları tek bir konseptte uyumla bir araya getirdi.

İyi bir yaşam için dört duvardan fazlasını sunana 5. Levent’te, proje alanının %50 den fazlası etkileyici bir doğal peyzaj alanı olarak tasarlandı. 5. Levent; göletleri, dinlenme alanları, kır kahvesi, festival meydanı, spor alanları, yüzme havuzları ve çocuk oyun parkları ile zengin bir sosyal donatı alanına sahip. Cadde konseptindeki 5. Levent Çarşı sayesinde 5.Levent sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Projede farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlarına hitap eden, 1+1’den 4+1’e kadar değişen farklı daire tipleri bulunmaktadır.

Oda Sayısı: 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1

Lokasyon: Levent – İstanbul

Durum: Yaşam Başladı.

Tipi: Rezidans Daireler.

Proje Avantajları:

Mevcut ve planlamakta olan dev ulaşım projelerinin ve metro hatlarının kesişim noktasında yer alan 5. Levent İstanbul’un yeni kavşak noktası olarak eşsiz bir konuma sahip. 5. Levent’ten gerek raylı sistem, gerek metro gerekse karayolunu kullanarak kentin farklı noktalarına rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Panoramik asansörümüz sayesinde site içinden Metro durağına ulaşım sizin için hem keyifli hem konforlu olacak.

Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian