BDAS-R-3412Hayatın ve şehrin merkezinde, daha önce yaşamadığınız bir İstanbul deneyimi...

Proje Hakkında

İstanbul’un son yıllarda yapılan yatırımlarla gelişen bölgelerinden Halkalı Atakent’te Maksem Oğuzkağan Ortaklığı tarafından hayata geçirilen proje, 22 bin 274 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Büyüklükleri 109 ila 183 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilen 394 daireden oluşan Bulvar Atakent projesinde 31 adet de ticari ünite yer alıyor.

5 bloktan meydana gelen Bulvar Atakent projesi ulaşım akslarına yakın oluşu sebebiyle de dikkat çekiyor. Basın Ekspres’in yanı başında, TEM Otoyolu’na birkaç dakika uzaklıkta inşa edilen projede iç ve dış mekanları şekillendiren teknik donatıların yanı sıra fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna, güvenlik, kapalı otopark gibi özellikler de yer alıyor.

Detayları

Oda Sayısı: 109 ila 183 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1

Lokasyon: Atakent/Halkalı – İstanbul

Durum: Yaşam Başladı.

Tipi: Rezidans Daireler

Proje Avantajları:

Geniş yaşam alanlarıyla tam bir aile konsepti projenin özellikleri arasında çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, sauna, güvenlik ve otopark da bulunuyor. Konumu ile dikkat çeken Azur Marmara projesi Torium AVM’ye 8 dakika, limana 3 dakika, TEM bağlantı yoluna 3 dakika, Büyükçekmece’ye 8 dakika ve metrobüse ise yalnızca 5 dakika uzaklıkta yükseliyor.

Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
Türkçe Arapça English Chinese Russian